Volná místa

Konstruktér/ka - Projektant/ka technologických zařízení

Co Vás čeká
  •  působnost v rámci portfolia zajímavých regionálních a zahraničních projektů v oblasti vodohospodářského průmyslu
  •  práce na projektech různé obtížnosti a různého stupně projektové přípravy
  •  k dispozici bude zkušený projektant, který bude připraven Vám pomoci a provést Vás začátky v naší společnosti
  •  pestrá a zajímavá práce v příjemném kolektivu

Co očekáváme
  •  znalosti z oblasti projektování potrubních systémů technologických zařízení pro úpravu vody v průmyslu, energetice a komunální sféře
  •  min. SŠ vzdělání technického zaměření
  •  dobrá znalost AUTOCAD a AUTOCAD Plant 3D
  •  práce s MS Office
  •  znalost AJ nebo RJ
  •  praxe v oboru výhodou, není však podmínkou (rádi u nás uvítáme i absolventy)
  •  ochotu cestovat

Co nabízíme
  •  pracovní smlouvu na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
  •  práci na plný/zkrácený úvazek
  •  stravenky
  •  týden dovolené navíc
  •  školení

Místo výkonu práce
  •  Brno - Horní Heršpice, služební cesty na místa realizací projektů v ČR i zahraničí

Nástup
  •  Dohodou

Kontaktní osoba
Bc. Sabina Maňáková
Tel.: +420 545 427 723
E-mail: sabina.manakova@vclwt.cz

Provozní technik

Požadujeme

  •  znalosti z oblasti provozování a účast na montážích technologických zařízení pro úpravu vody v průmyslu, energetice a komunální sféře
  •  praxi v oboru
  •  znalost MS Office
  •  ŘP sk. B
  •  znalost AJ nebo RJ výhodou

Nabízíme

  •  práci na plný úvazek
  •  školení

  •  Brno - Horní Heršpice, staveniště v ČR a v zahraničí

Nástup

  •  Dohodou

Tel.: +420 545 427 711