Volná místa

Pracovník oddělení nákupu

Popis pozice

  • zpracování objednacích návrhů projekčního oddělení
  • výběr dodavatelů a vedení poptávkového řízení
  • vyhodnocení nabídek a vypracování smluvní dokumentace
  • zajištění dopravy, balení a skladování
  • správa dat nákupního oddělení
zobrazit detail

Šéfmontér – vedoucí montáže

Požadujeme

  • zkušenosti z oblasti montáží technologických zařízení pro úpravu vody v průmyslu, energetice a komunální sféře

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření

  • praxi v oboru

  • znalost MS Office

  • ŘP sk. B

  • znalost AJ popřípadě RJ výhodou

  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou

  • práci na plný úvazek

  • prémie

  • stravenky

  • týden dovolené navíc

  • školení

  • vzdělávací kurzy popřípadě příspěvek na vzdělání

Místo výkonu práce

  • Brno - Horní Heršpice, služební cesty na místa realizací projektů v ČR i zahraničí

Nástup

  • Dohodou

Kontaktní osoba Bc. Sabina Kuželová Tel.: +420 545 427 711 E-mail: hr@wabag.cz

Projektant/ka technologických zařízení

Požadujeme znalosti z oblasti projektování potrubních systémů technologických zařízení pro úpravu vody v průmyslu, energetice a komunální sféře...

Pracovník jakosti

Požadujeme znalosti z oblasti přípravy plánů jakosti pro realizované dodávky technologických celků, zpracování plánů kontrol a zkoušek pro jednotlivá...